O nás

O nás

Společnost založil Bego Kočič roku 1999,kdy jeho hlavními vklady do podnikání byly jako u mnoha jiných chuť do práce,zkušenosti a hlavně touha něco dokázat. S tímto know-how,se začalo budování dnes již silné firmy, která je od roku 2005 právní subjekt Bego Gips s.r.o.
 
Společnost se specializuje především na suchou výstavbu interiéru staveb(půdní vestavby,dřevostavby,RD, bytové jednotky,kancelářské prostory,průmyslové a sportovní haly),za použití materiálů: RIGIPS,KNAUF,LAFARGE,ARMSTRONG,EUROCOUSTIC,ECOPHON,aj. Jedná se o materiály sádrokartónové, sádrovláknité,minerální kazetové systémy,které se používají ve všech oblastech stavební výroby.Hlavní zbraní těchto materiálů je příznivý vliv na životní prostředí,rychlost realizace,nízká hmotnost a v neposlední řadě nízká cena.

Společnost vlastní řadu certifikátů k provádění různých specializovaných interiérových činností,zejména na požární odolnosti,akustiku,aj .Od roku 2009 jsme držitelem certifikátu na systém BAUMIT, vnější zateplování staveb. Dokážeme plnit i ty nejnáročnější požadavky klienta,v maximální jakosti a kvalitě.Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením od výrobců a dodavatelů jednotlivých komponentů suché výstavby. Naší působností je celá Česká republika.

Doufáme,že i Vás budeme moci přesvědčit,že umíme to,co Vy potřebujete.